FAIL (the browser should render some flash content, not this). FAIL (the browser should render some flash content, not this).

Nasze produkty

Jabłka
Gruszki
Śliwki
Truskawki
Czereśnie

O firmie

Firma nasza mieści się w samym sercu polskiego sadownictwa, czyli w Grójcu (50 km na południe od Warszawy).

Inspiracją do podjęcia działania była potrzeba szybkich dostaw owoców o jednakowych parametrach w dużych jednorodnych partiach. Umowa spółki została podpisana 14.05.2002 między Pawłem Jendrzejczakiem i Beatą Katana, łącząca wieloletnie doświadczenie wspólników i dająca dogodną lokalizację powstałej Firmie. W roku 2004 liczba wspólników powiększyła się o Magdalenę Jendrzejczak i Roberta Katanę stając się jednocześnie „ Firmą Rodzinną” znającą obecną sytuację na lokalnym rynku i starającą się promować rodzimy produkt.

Spółka posiada szerokie zaplecze magazynowo–sortownicze, logistyczne oraz rodzinne gospodarstwa sadownicze połączone z wieloletnimi tradycjami produkcyjno-handlowymi.

Podstawą naszej działalności jest handel produktami ogrodniczymi, konfekcjonowanie owoców i warzyw, jak również obsługa sieci supermarketów, centrów dystrybucyjnych, hurtowni i innych jednostek związanych z handlem hurtowym.

Jesteśmy w stanie zaopatrzyć odbiorcę we wszystkie owoce produkowane w Polsce, skonfekcjonowane według naszych możliwości i oczywiście wymagań odbiorców, zapewnić ciągłość dostaw dużych ujednoliconych partii towaru.

Posiadamy własne zaplecze transportowe o możliwościach jednorazowej dostawy 140 ton (izotermy i chłodnie). Nasza lokalizacja i warunki logistyczne pozwalają w szybkim czasie przygotować i dostarczyć towar przez cały sezon, dobrze przechowany, najwyższej jakości, zapakowany wg życzenia odbiorcy w standardzie światowym w każdym miejscu w Polsce i w Europie.

 

Współpracujemy z dużymi i średnimi sieciami supermarketów:

  • JMD (Biedronka),

  • POLOmarket,

  • Intermarche,

  • Plus Discount.

oraz z hurtowniami w kraju i firmami z zagranicy (eksport do Niemiec, Chorwacji, Rosji, Rumunii i Ukrainy).

 

W 2005 roku zawarliśmy stałą umowę o współpracy z grupą producentów owoców i warzyw GOLD SAD (obecnie 43 producentów , również nasze prywatne rodzinne gospodarstwa, o łącznych możliwościach produkcji ok. 9 000 ton owoców) co zapewni nam stabilność, jednolitość oferowanych produktów. Firma AGROSERW zaś zapewnia przygotowanie, zapakowanie i sprzedaż wyprodukowanych przez grupę owoców co obopólnie obniża koszty.

 

W roku 2011 przenieśliśmy się do nowego obiektu o 4500 mkw. powierzchni magazynowej. Posiadamy chłodnie o pojemności 1500 ton, które służą do przechowania partii towarów oczekujących na sortowanie i już posortowanych. Zakupiliśmy nową elektroniczną maszynę do sortowania owoców delikatnych holenderskiej firmy Greefa Geosort. Maszyna ta sortuje owoce według rozmiaru, długości, rumieńca i koloru. Wykorzystujemy także niemiecką  maszynę do pakowania w torby owoców szczególnie delikatnych Affeld, co pozwala nam na sprzedaż 25 000 ton owoców rocznie. Firma Agroserw posiada system zarządzania jakością HACCP (Analiza Zagrożeń i Krytyczny Punkt Kontroli) oraz niezależnie przeprowadza badanie owoców w wyspecjalizowanych laboratoriach.

 

W roku 2011 firma AGROSERW wprowadziła i jest na etapie certyfikacji systemu jakości BRC (British Retail Consortium – Globalna Norma Dotycząca Bezpieczeństwa Żywności).

 

Inwestycje te były niezbędne do poprawienia parametrów przechowywania, usprawniania wydajności i jakości sortowania jak i pakowania owoców, które obecnie są na bardzo wysokim poziomie.

 

Wielopokoleniowa tradycja uprawy i idealne warunki glebowo-środowiskowe w naszym rejonie oraz wysoka kultura produkcji i ochrony połączona z nowoczesną bazą logistyczno-przechowalniczą, stawiają nas w czołówce europejskiej i pozwalają na produkowanie owoców o specyficznym i niepowtarzalnym smaku i aromacie, które przez cały rok bezpośrednio trafiają do sklepów, a za ich pośrednictwem na Państwa stoły.Aktualności

23.12.2015

Protokół z dnia 23-12-2015 r. Zapraszamy do zapoznania się z dokumentem.

04.05.2011

Uzyskaliśmy certyfikat
jakości BRC.

 

Nasi klienci

Opakowania

Zapewaniamy szeroki zakres różnego rodzaju opakowań na nasze towary.

czytaj więcej

Nowoczesne systemy

Nasze chłodnie mogą pomieścić do 1500 ton owoców i warzyw.


czytaj więcej

Zdrowa lokalizacja

Mieścimy się w samym sercu polskiego sadownictwa - czyli w Grójcu - 50 km od Warszawy.

czytaj więcej

Nasi klienci

  • supermarkety
  • centra dystrybucyjne
  • hurtownie
  • pakowalnie i przetwórnie
czytaj więcej